HAKKIMIZDA

Eşya deposu Ankara hakkında BİZ KİMİZFirmamız Çamoğlu Uluslararası Nakliyat ltd şti 1992 yılında Ahmet büyük ve kardeşleri ile birlikte bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Firmamız Ankara’da Yurt içi evden eve eşya taşımacılığı ile işe başladı.


Eşya taşıma ve Eşya depolama alanında Firmamız verdiği kaliteli hizmet ve uygun fiyat uygulama politikasıyla müşteri potansiyelini kat kat arttırarak evden eve nakliyat ve Eşya depolama hizmetini uluslararası eşya taşımacılığı alanında geliştirdi. 2009 yılında Almanya’nın Frankfurt şehrinde İrtibat bürosu ve eşya deposunu açtı.


Ayrıca uluslar arası evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetlerinin yanı sıra 2011 yılı itibari ile filomuza kattığımız 2 adet 95 m3 lük 1 adet 45 m3 lük ve 1 adet 30 m3 lük askılı tekstil taşımaya uygun sonsuz delikli özel yapım kapalı kasa araçlarımızla,


Şimdi başta Avrupa ülkeleri, Almanya, Hollanda, Belçika, Avusturya, Fransa, İsviçre, İngiltere, olmak üzere; Kara, Hava ve Denizyolu ile Tüm Dünya’ya evden eve nakliyat ve forwarding hizmeti vermektedir. Firmamız ilk kurulduğu günden bu güne kalitede taviz vermeden dünya standartlarında hizmet vermeyi siz değerli müşterilerimizin desteğiyle başarıyla sürdürmektedir. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.


Firmamızı internet ortamında arama motorlarından eşya deposu, depolama, eşya depolama, Uluslararası eşya taşıma, eşya deposu ankara, eşya depolama ankara gibi kelimeleri yazdığınızda mutlaka web sitelerimiz olan www.esyadeposu.com veya www.esyadepolama.com


Yaşam alanlarınızı genişletmek değerli ve büyük hacimli eşyalarınızı saklamak için en ideal çözüm Uzun süreli eşya depolama hizmetidir.


Çamoğlu Uluslararası Nakliyat, Eşya depolama arayışlarınızda sizlere kaliteli ve güvenilir hizmeti en Uygun kira bedeliyle yardımcı olacaktır.


Ankara Güvenli eşya depoları arasında Güven Kalite ve Uygun fiyatlandırma politikasıyla Türkiyenin En köklü firmalarından birisi olan Firmamız Ankarada Güvenebileceğiniz tek adrestir.